School Routes » ERUSD

ERUSD

North Ranchito/South Ranchito/Valencia
 
A.M.
 
Bus 120
Birney School Pickup 7:00a
Magee School  Pickup 7:10
Rivera Elem School  Pickup 7:20
Rio Vista School  Pickup 7:30
Valencia School  Pickup 7:35
South Ranchito School  Pickup 7:40
Arrive North Ranchito School  Drop/Pickup 8:00
Leave North Ranchito School 8:05
Arrive South Ranchito School  Drop/Pickup 8:10
Leave South Ranchito School 8:12
Arrive Valencia School  Drop 8:15a
 
P.M.
 
Bus 120
Arrive Valencia School  Pickup 2:00p
Leave Valencia School 2:15
Arrive South Ranchito School  Drop/Pickup 2:25
Leave South Ranchito School 2:40
Arrive North Ranchito School   Drop/Pickup 2:45
Leave North Ranchito School 2:48
South Ranchito School Drop 3:00
Valencia School  Drop 3:05
Rio Vista School  Drop 3:10
Rivera Elementary School  Drop 3:15
Magee School  Drop 3:25
Birney School  Drop 3:35p